...making excellence a habit.

Tehditler karşısında güvende misiniz?

Siber tehditler iş sürekliliği ve organizasyonel dayanıklılık açısından otomotiv sektöründe en önemli konu olmaya devam ediyor. Teknolojinin ilerlemesi ve her alanda yaygınlaişması ile bu tehditler daha gerçek ve yakın hale geldiler. Otomotiv endüstrisi yakın zamanda güvenlik açıklarından kaynaklanan bir çok örnek vakaya tanık oldu. Bu vakalar, yaşananların kurumsal itibara ve müşteri güvenine nasıl etki ettiğini ortaya koymaktadır.

IATF 16949:16, otomotiv kuruluşlarına ve tedarikçilerine, bilgi teknolojileri sistemleri ve altyapısının güvenliğini sağlamaları anlamında siber ataklara karşı bir dizi acil eylem planı oluşturma gerekliliği getirmiştir.
 

Bu webinar bana ne katacak?
Bu ücretsiz webinar’ı, BSI’ın Bilgi Güvenliği ve İş Sürekliliği konusunda Global Ürün Müdürü olan John DiMaria ve yine BSI Otomotiv Sektörü Global Ürün Müdürü Rob Brown birlikte sunacaklar. Bu webinar sayesinde riskleri daha iyi anlayabileceksiniz. Ayrıca, organizasyonunuzun dayanıklılığını geliştirmek ve yeni onaylanmış yorumların gereklerini karşılamak için şimdi nasıl hareket edeceğinizi öğrenebileceksiniz.

Webinar’da aktarılacaklar:

  • Siber güvenlik trendleri ve Otomotiv sektöründen istatistikler
  • IATF 16949:16’ya uyumlu olmak için gerekli acil eylem planları ve denetimlerde bakılacak alanlar
  • Kritik altyapının nasıl korunacağı ve riskin nasıl azaltılacağı
  • Kurumsal itibarınızı koruyabilecek ve Organizasyonunuzun dayanıklılığını artıracak bir siber güvenlik yönetim programının nasıl uygulanacağı

Sorularınız için lütfen otomotiv ekibimize yazınız:  IATF16949@bsigroup.com

Şimdi Kaydolun!

Haklarınızla ilgili daha fazla bilgi için lütfen BSI Gizlilik Bildirimi sayfasına bakınız.

BSI Gizlilik Bildirimini okudum ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum