...making excellence a habit.

FSSC 22000 v5.1. - Kluczowe zmiany

Szacuje się, że każdego roku aż 600 milionów ludzi choruje z powodu zanieczyszczonej żywności, a spośród nich 420 tysięcy osób umiera. Bezpieczeństwo żywności ma kluczowe znaczenie dla naszego życia oraz naszej przyszłości jako zdrowych i szczęśliwych osób.

W celu zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa żywności, jej producenci coraz częściej decydują się na wprowadzenie do swoich zakładów wymagań globalnych standardów branżowych.

Podczas organizowanego przez BSI webinaru na żywo, który odbędzie się 19 kwietnia 2021 r. ekspert omówi zagadnienia związane z najnowszą aktualizacją kluczowego standardu branżowego FSSC 22000 v5.1, w celu zapewnienia, że osoby korzystające z tego standardu mogą zagwarantować przyszłość bezpiecznej żywności.

Zmiany w nowej wersji standardu FSSC 22000

Odkryj różnice i dodatkowe wymagania najnowszej wersji standardu FSSC 22000 v5.1, która została opublikowana 3 listopada 2020 roku. Ten webinar pomoże Państwu zdobyć wiedzę na temat kluczowych zmian w FSSC 22000 v5.1 i przygotować się do auditu na zgodność z wersją 5.1 standardu, które rozpoczęły się 1 kwietnia 2021 roku.

Program webinaru

Podczas webinaru omówione zostaną następujące zagadnienia:

  • Przegląd schematu FSSC 22000 v5.1
  • Podsumowanie kluczowych zmian wprowadzonych w FSSC 22000 v5.1 w stosunku do FSSC 22000 v5
  • Nowe wymagania w procesie certyfikacji

W celu zobaczenia nagrania na webinar prosimy o wypełnienie formularza. Webinar w języku angielskim.

Masz problem z rejestracją? Skontaktuj się z nami marketing.pl@bsigroup.com

Poznaj prelegenta

Prelegent:

Speaker - Leanne SingletonLeanne Singleton - Specjalistka ds. bezpieczeństwa żywności

Leanne jest specjalistką ds. bezpieczeństwa żywności z ponad 20-letnim doświadczeniem w identyfikowaniu ryzyka, zgodności i rozwiązań operacyjnych w całym łańcuchu dostaw żywności, od produkcji podstawowej, handlu towarami, produkcji żywności, magazynowania, dystrybucji po catering wysokiej jakości i działalność gastronomiczną. Leanne posiada doświadczenie w programach certyfikacyjnych, opracowywaniu treści szkoleniowych oraz jest autorką publikacji BSI "Thought Leadership" dotyczących oszustw żywnościowych, alergenów i antybiotyków w łańcuchu dostaw żywności.

Leanne odgrywa aktywną rolę w szkoleniu nowych audytorów jako audytor zatwierdzający FSSC 22000 oraz współtworzy treści techniczne i prowadzi globalne szkolenia BSI w zakresie FSSC 22000, kultury bezpieczeństwa żywności, przejrzystości łańcucha dostaw, zapobiegania oszustwom żywnościowym, obrony żywności, pisania planów HACCP i analizy pierwotnych przyczyn.

 

 

Kod pocztowy bez myślnika (np. 00103)

Zapoznałem się z Oświadczeniem o prywatności BSI i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych